Horský park,SK - chovateľská stanica britských mačiek

 

MačiatkaMÁME MAČIATKA - VRH J

 
  Louis Vuitton de Venorti,SK   Veroonicca Mia Belissima de la Horský park,SK
  BSH ns 22 64   BSH ns 22 64

Louis je syn našej Uemmi Mia Bella de la Horský Park,SK vybral som ho pre našu Veve.

Po dlhšéj prestávke som sa konečne dočkal whiskas mačiatok. Otec je mladý kocúr z chovéj stanice de Venorti, Sk syn našej Uemmi veľmi som chcel vidieť aké mačiatka dáju Lius a naša Veve.

Máme krásne dve britské mačiatka vo farbe čierno strieborné mramorované so zelenými očami tzv. Whiskas mačiatka.

Mačiatka majú 7 týždnov príjimame na ne rezervácie, mačiatka z tohto vrhu ponukame iba ako domáceho miláčika. Teda nie do chovnej stanice.

 

Julius Wiliam Horský park,Sk


BSH ns 22 64
Kocúr 
predane


Julko&Wilko 😊 je veselý, milý, hravý kocúrik. Spoločensky, zvedavý veľmi dobrý papkáč. Je to kocúrik z výbornou povahou rád sa hladká, nosí na rukách. 

Johanka Princess Horský park,Sk


BSH ns 22 64
Mačka 
predane


Johanka je mačacia princezná, hravá, milá, pritulná a vedomá si svojej aristokracie a noblesi. Jej veľké oči a šibalský kukuč dostanú hned každého. Behá hneď za každým, musí o všetkom vedieť.  

 

Mačiatka pochádzajúce z mojej chovateľskej stanice sú výlučne len s PP (Preukazom pôvodu)!
Mačiatka opúšťajú moju CHS najskôr po 12týždni ich veku. Tento čas je veľmi dôležitý pre ich správny psychický a fyzický vývoj, vytvorenie si silnej väzby k človeku.
Mačiatka odomna odchádzajú plne zaočkované, odčervené, s platným Pet pasom a čipom, plne socializované, prituľné, samostatné, zvyknuté na ruch domácnosti, deti.
"PP" Preukaz pôvodu nezaväzuje budúceho majiteľa k povinnosti zúčastňovať sa na výstavách!
"Preukaz pôvodu" je vlastne rodný list mačiatka. Sú v ňom opísaní hlavne rodičia mačiatka - ich mená a EMS kód plemena (napr: BSH ns 22 64 - Britská krátkosrstá čierno strieborná mramorovaná, BSH a - Britská modrá krátkosrstá), vek a línie predkov z štyroch generácií.
Pre Vás je "Preukaz pôvodu" istota, že ste si kúpili naozaj Britské mačiatko čo do fenotypu teda exteriérových vlastností, povahe, aj genotypu, ale aj vitálnosti a zdraví tomu bude v dospelosti zodpovedať.


e-mail: marek.peciar@gmail.com

+421 905 55 44 10

 

Copyright © Horský park,SK
chovateľská stanica britských mačiek